Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

xIMG 6256Česká televize připravila pro rok 2016 v rámci pořadu Z metropole letní seriál o pražských vesnicích. Jednou z vybraných lokalit filmařů byly také Staré Bohnice. Letos v květnu během tří návštěv vznikl krátký dokument. Natáčelo se na Statku Vraných, v kostele sv. Petra a Pavla, na farní zahradě a slovo dostali i místní starousedlíci. Pořad se bude vysílat v sobotu 18. června ve 12:00 na ČT1, po tomto datu bude později ke shlédnutí v archivu

Ve Starých Bohnicích se již jednou natáčelo a to v roce 2008, kdy kostel sv. Petra a Pavla oslavil 850 let výročí svého posvěcení. Pořad z cyklu Ve stínu svatého Víta se vysílal 7. 6. 2008 a shlédnout jej můžete ZDE. Fotografie z natáčení si můžete prohlédnout ZDE.

-rm-

 

 


Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.