Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 
Starobohnicke vanocni teseni 2016Srdečně vás zveme na již osmé Starobohnické vánoční těšení, které se bude konat v neděli 11. prosince od 12:00 do 19:00 na náměstí ve Starých Bohnicích. 
Už nyní se můžete těšit na bohatý doprovodný hudební a taneční program, tradiční tombolu, vánoční divadelní pohádku a kostýmovaný průvod z Nazaretu do Betléma. Součástí letošního ročníku této oblíbené předvánoční akce bude výstava lidových betlémů, probíhající v kostele sv. Petra a Pavla, spolu s výtvarnou dílnou umístěnou v Kolpingově domě. Navštívíte bohatý vánoční jarmark a shlédnete ukázky lidových řemesel a vánočních zvyků. Jedním z výrazných bodů programu bude vystoupení známého zpěváka Petra Kotvalda, během kterého zazní písně z jeho CD Vánoce hrajou glórijá. Druhou adventní neděli tak strávíte ve sváteční náladě blížících se vánočních svátků.
Akce probíhá v partnerské spolupráci ŘK farnosti sv. Petra a Pavla v Bohnicích a Odboru kultury MČ Praha 8. Letošní ročník Starobohnického vánočního těšení je pod záštitou radního pro kulturu pana Radomíra Nepila. Podrobné informace naleznete také na Facebooku farnosti a na webových stránkách MČ Praha 8.         FB logo 02

-dd-


Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.